Ana Sayfa Haberler Çocuk tacizcilerini engellemek isterken öldürüldü

Çocuk tacizcilerini engellemek isterken öldürüldü

0
Çocuk tacizcilerini engellemek isterken öldürüldü

Ankara’da iki çocuğa yönelik gerçekleştirilen tacize engel olmak isterken istismarcıların bıçaklı saldırısına uğrayarak yaralanan Haydarcan Kılıçdoğan hayatını kaybetti. Kılıçdoğan, bugün Batıkent Cemevi’nden Hakk’a uğurlanacak.

Ankara Batıkent’te, iki kız çocuğuna yönelik tacizi engellemek isteyen 28 yaşındaki Haydarcan Kılıçdoğan, tacizcilerin saldırısı sonucunda 6 yerinden bıçaklanarak öldürüldü. 31 Ekim Pazar günü bir kafede masada oturan 12 ve 13 yaşlarındaki iki kız çocuğu kafeye gelen ve madde bağımlısı oldukları belirtilen 6 kişinin önce sözlü ardından fiziksel olarak tacizine maruz kaldı. Bu sırada yan masada oturan Haydarcan Kılıçdoğan ile kafede çalışan bir garson yaşanan olaya müdahale etti.

Saldırgan grup ile Kılıçdoğan arasında kavga çıktı. Haydarcan Kılıçdoğan, kavga sırasında Y.S. (17) ile M.T. (17) tarafından 6 yerinden bıçaklandı. Ağır yaralanan Kılıçdoğan, kaldırıldığı Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Olay sırasında bölgedeki bekçilerce yakalanan saldırganlar Y.S. ve M.T, gözaltına alınıp tutuklandı.

Olaya tanık olanlar Batıkent Meydanı’nda madde bağımlıları tarafından kadınların sürekli taciz edildiğini belirterek, Emniyet’e yapılan şikayetlerden sonuç alamadıklarını da söylediler.

Haydarcan Kılıçdoğan’ın cenazesi bugün (03.11.2021) saat 12:00’de Batıkent Cemevi’nden Hakk’a uğurlanacak.

PİRHA/ANKARA

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: