Gazi Cemevi, 100 üniversite öğrencisine burs verecek

0
52

Gazi Cemevi, 2021 – 2022 eğitim öğretim yılında üniversite de okuyan 100 öğrenciye burs verecek.

Gazi Eğitim ve Kültür Vakfı ( Gazi Cemevi ) üniversite öğrencilerin burs başvuru için basın toplantısı gerçekleştirildi.

Gazi Eğitim Kültür Vakfı, Gazi Cemevi konferans salonunda gerçekleşen törene burs başvurusu yapan aileler ile öğrenciler katılım sağladı. Gazi Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Hıdır Karadaş’ın başkanlığında gerçekleşen programa, Gazi Eğitim ve Kültür Vakfı (Gazi Cemevi) Genel Başkan yardımcısı Süleyman Polat ve Gazi Eğitim ve Kültür Vakfı (Gazi Cemevi) Eğitim Sekreteri Arzu Erdoğan eşlik etti.

Gazi Eğitim ve Kültür Vakfı gerçekleşen törende  Genel Başkanı Hıdır Karataş, yaptığı konuşmasında “İnanç kurumumuza 1 TL bağış yapan da 1000 TL bağış yapanda bizim açımızdan çok değerlidir. Bilindiği üzere bu bağışlar üniversite de okuyan çocuklarımıza burs olarak verilmektedir. Ayrıca ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek için harcanmaktadır. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin iyi bir eğitim alması için İnanç kurumumuz elinden gelenin en iyisini yapma uğraşındadır” dedi.  

PİRHA/İSTANBUL

                                               <br>

Bir Cevap Yazın