Ana Sayfa Haberler Pir Ali Büyükşahin, Covid-19 nedeniyle yoğun bakıma kaldırıldı

Pir Ali Büyükşahin, Covid-19 nedeniyle yoğun bakıma kaldırıldı

0
Pir Ali Büyükşahin, Covid-19 nedeniyle yoğun bakıma kaldırıldı

Üryan Hızır Ocağı Pirlerinden Ali Büyükşahin, Covid-19 nedeniyle Malatya Turgut Özal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yoğun bakım servisine kaldırıldı. Büyükşahin’in uyutularak tedavisinin yapıldığı belirtildi. 

Bir süre önce Covid-19 hastalığına yakalanan Üryan Hızır Ocağı Pirlerinden Ali Büyükşahin, durumunun ağırlaşması üzerine Malatya Turgut Özal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yoğun bakım servisine kaldırıldı.

Uyutularak tedavisi yapılan Pir Büyükşahin ile ilgili aile adına Veli Büyükşahin bir açıklama yaptı.

Dostları, talipleri ve ailesi olarak endişeyle beklediklerini belirten Veli Büyükşahin, şunları kaydetti:

““Aile büyüğümüz, Üryan Hızır Ocağı Piri Ali Büyükşahin canımız bir süredir Covid-19 hastalığıyla mücadele etmektedir. Durumun ağırlaşması üzerine Malatya TÖAH’ne (Turgut Özal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi) kaldırılmış ve yoğun bakımda uyutularak tedavisine devam edilmektedir. Dostlarımız, taliplerimiz ve ailecek endişe ile bekliyoruz. Hekim ve yardımcı sağlık personeli özveriyle, tedaviyle ilgili gerekli çalışmaları en iyi şekilde yapmaktadırlar. Başta tedavi sürecini yürüten sağlıkçılar olmak üzere, taliplerimize, dostlarımıza, siyasetçilere ve katkı sunan bütün ilgililere teşekkürü borç biliriz. Üryan Hızır yar ve yardımcımız olsun.”

PİRHA/MALATYA

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: