Ana Sayfa Haberler Esenyurt’ta cemevleri 11 Haziran’da ibadete açılıyor; belediye dezenfekte etti-VİDEO

Esenyurt’ta cemevleri 11 Haziran’da ibadete açılıyor; belediye dezenfekte etti-VİDEO

0
Esenyurt’ta cemevleri 11 Haziran’da ibadete açılıyor; belediye dezenfekte etti-VİDEO

PİRHA- Koronavirüs salgın sürecinde kapalı olan Erenler Cemevi başta olmak üzere Esenyurt’ta bulunan cemevleri 11 Haziran’da ibadete açılıyor. Ancak öncesinde Esenyurt Belediyesi cemevlerinde dezenfeksiyon ve temizlik çalışması başlattı.

İstanbul Esenyurt’ta bulunan cemevleri 11 Haziran’da ibadete açılıyor. Ancak açılmadan önce koronavirüs tedbirleri kapsamında Esenyurt Belediyesi cemevlerinde dezenfeksiyon ve temizlik çalışması başlattı.

Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, halkın ibadetlerini sağlıklı bir ortamda yapabilmeleri için ilçede bulunan cemevlerini tek tek dezenfekte ediyor.

Tedbirler kapsamında, cemevlerinin iç kısımlarında yapılan dezenfeksiyon çalışmalarının yanı sıra bahçe ve çevre düzenlemeleri de gerçekleştiriliyor. Dezenfeksiyon çalışmalarının, pandemi sürecinde rutin bir şekilde devam edeceği belirtildi. (HABER MERKEZİ)

#gallery-1{margin:auto}#gallery-1 .gallery-item{float:left;margin-top:10px;text-align:center;width:33%}#gallery-1 img{border:2px solid #cfcfcf}#gallery-1 .gallery-caption{margin-left:0}

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: